Nena te vyera View larger

Nena te vyera

Alex Perry JOZ0270

New product

1107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928811271

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

‘Histori të jashtëzakonshme . . . ku ngjarjet rrjedhin shpejt’

Times Literary Supplement

“Një vepër tepër mbresëlënëse e publicistikës hulumtuese. Një vështrim shumë i rëndësishëm dhe bindës mbi mafian italiane. Një libër i shkëlqyer me forcë jetë – ndryshuese’

Booklist

‘Një përshkrim magjepsës dhe një narrativë që ta copëton zemrën’

Observer

‘Thelbësor’

Washington Post

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages388
ISBN9789928811271
Published year2023
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAristidh Shqevi
RomanSagë&Histori
I ri1