Kritika, Ese 1940-1944

Arshi Pipa SP0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Ka mbi dhjetë vjet që për veprën e Arshi Pipës spekulohet pa e njohur atë, duke u mbështëtur në paragjykime të krijuara në shtyp nga disa gazetarë apo edhe shkrimtarë të ngarkuar politikisht dhe me qëndrim apriori negativ ndaj autorit në fjalë.

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394703
Viti i botimit2006

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages110
ISBN9789994394703
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë