Gruaja brenda meje View larger

Gruaja brenda meje

Britney Spears MEP0329

New product

Përshkrim i shkurtër

"'Gruaja brenda meje" - një histori e guximshme dhe çuditërisht prekëse për lirinë, famën, amësinë, mbijetesën, besimin dhe shpresën. Libri hidhet ne qarkullim pas pak ditesh nga shtepia botuese Mediaprint

More details

1105 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086884

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në qershor të vitit 2021, e gjithë bota e dëgjoi kur Britney Spears foli hapur në gjykatë. Ndikimi që pati ndarja e të vërtetës së saj, me zërin e saj - ishte i pamohueshëm dhe ndryshoi rrjedhën e jetës së saj dhe të shumë të tjerëve.

"Gruaja brenda meje" zbulon për herë të parë udhëtimin e jashtëzakonshëm - dhe forcën që ka brenda saj njëra prej interpretuesve më të mëdha në historinë e muzikës pop.

Shkruar me çiltërsi dhe humor të jashtëzakonshëm, kujtimet  revolucionare të Spears hedhin dritë mbi forcën e qëndrueshme të muzikës dhe dashurisë – dhe rëndësinë që ka një grua e cila, më në fund, e tregon historinë e saj, me fjalët e veta.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928086884
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMargarita Skënderaj
I ri1