Vendi se prapthi View larger

Vendi se prapthi

Lidia Ravera A-000832

New product

Përshkrim i shkurtër

Dnev ishte një vend ku çdo gjë bëhej së prapthi. Ndërsa të moshuarit shkonin në shkollë dhe fëmijët qeverisnin, mbërriti një konteshë tekanjoze që blinte gjithçka...

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084736

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages60
ISBN9789928084736
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Kristo
I ri1