Vellai i vogel View larger

Vellai i vogel

Grup autorësh A-007226

New product

Përshkrim i shkurtër

Një vajzë e vogël largohet fshehurazi nga shtëpia kur në jetë vjen vëllai i saj. Ajo është e sigurt se prindërit duan ta zevendësojnë atë. Është vjeshtë dhe ajri ka nisur të ftohet. Megjithatë, vogëlushja vendos të fshihet tek një pemë e madhe lisi, ku mendon se do të qëndrojë përgjithnjë. Në pemën e lisit, ajo zbulon, që aty lart nuk është vetëm.

982 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084798
Viti i botimit2021

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages44
ISBN9789928084798
RedaktoriErion Kristo
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDrini Kristo
I ri1