Billi dhe perbindeshat e vegjel 2 - perbindeshat shkojne ne shkolle View larger

Billi dhe perbindeshat e vegjel 2 - perbindeshat shkojne ne shkolle

Zanna Davidson A-000833

New product

Përshkrim i shkurtër

Billi është në telashe me një djalë në shkollë, që e ngacmon shumë... Për më tepër, përbindëshat e vegjël duan të shkojnë në shkollë bashkë me Billin. Ai nuk do. Por ndoshta, me këta përbindësha vërdallë, gjërat do të shkojnë më mirë sesa kujton Billi.

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084699
Viti i botimit2021

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages75
ISBN9789928084699
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Qose
I ri1