Reduced price! Hoteli s’ke cfare sheh ketu View larger

Hoteli s’ke cfare sheh ketu

Steven Butler A-000457

New product

Përshkrim i shkurtër

Mirë  se vini te Hoteli “S’ke çfarë sheh këtu” për krijesa magjike, ku E ÇUDITSHMJA është normale për Frenkin dhe prindërit e tij, të cilët drejtojnë hotelin.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084514

600 Lekë

-20%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Kur i dërguari i një përbindëshi njofton ardhjen e afërt të Grogbahut, princit të përbindëshave, ata i vihen punës për t’u siguruar që ta mirëpresin siç duhet një mysafir kaq të rëndësishëm.

Por sakaq, duket qartë se familja Banister do ta ketë të vështirë të përballojë kërkesat e princit dhe shpurës së tij të pafundme, sidomos kur del se princi harbut fsheh një sekret…

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928084514
RedaktoriIlustruar nga Steven Lenton
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Çikopana
I ri1