Reduced price! Aventurat e vajzes dhe pemes View larger

Aventurat e vajzes dhe pemes

Grup autorësh A-008304

New product

Përshkrim i shkurtër

Pema habitet që pylli i saj i besueshëm është i frikshëm për vajzën. Ndaj e shoqëron të voglën deri në buzë të pyllit. Po ç'lloj bote fillon aty? Përbindësha që peshtyjnë tym, uturima dhe ajër i rëndë!

110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085788
Viti i botimit2022

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages42
ISBN9789928085788
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBojana Spahija
I ri1