Shkembimi View larger

Shkembimi

Christina Lauren A-008897

New product

Përshkrim i shkurtër

“Shkëmbimi” është historia e dy grave - të dyja të vetme, të dyja të frikësuara - të cilat arrijnë t'i shndërrojnë vështirësitë e jetës në mundësi.

More details

492 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086112

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dy gra. Dy bileta. Vetëm një rrugëdalje

Klera dhe Eva janë dy gra që bëjnë jetë shumë të ndryshme, por kanë një të përbashkët: të dyja janë në rrezik dhe duhet të arratisen. Klera kërkon që t’i shpëtojë bashkëshortit të pasur, por të dhunshëm; Eva, rrjetit të trafikut të drogës ku ishte përfshirë që e re. Një takim, në dukje i rastësishëm në aeroport, ndryshon rrjedhën e jetës për të dyja gratë. Së bashku marrin një vendim të minutës së fundit për të këmbyer biletat: Klera merr fluturimin e Evës për në Okland, ndërsa Eva udhëton për në Porto Riko si Klera. Veçse, njëri prej avionëve nuk mbërrin kurrë në destinacion...

REVIEWS

“Një roman mahnitës... me një portretizim plot ngjyra të dy grave të ndryshme, secila në një udhëkryq të rrezikshëm të jetës.”

– KATHLEEN BARBER, shkrimtare

“Nuk do ta hiqni dot nga dora”

– People.com

“Roman drithërues”

– Entertainment Weekly

Data sheet

ISBN9789928086112
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Qose
RomanRomancë&Pasion
I ri1