Reduced price! Ne ndjekje te Morigana Krout View larger

Ne ndjekje te Morigana Krout

JESSICA TOWNSEND A-008193

New product

Përshkrim i shkurtër

"Punët janë shumë më keq nga ç'mendon ti. Shpejt këtë gjë ke për ta zbuluar vetë, dhe kur ta zbuloshg, mua do vish të më kërkosh."

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084859
Viti i botimit2021

900 Lekë

-25%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages512
ISBN9789928084859
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa
I ri1