Kepler 62 - Ftesa View larger

Kepler 62 - Ftesa

Bjorn Sortland, Timo Parvela a-008725

New product

Përshkrim i shkurtër

Bëhu pjesë e historisë së një aventure hapësire të paparë! Seri për fëmijë, e ilustruar me ngjyra, plot me emocione dhe aventura që i jep krahë imagjinatës dhe e lehtë për t’u lexuar.

More details

108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085955

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Toka është mbipopulluar dhe burimet e saj po shterojnë. Ari, një djalosh trembëdhjetëvjeçar, kujdeset për vëllain e tij të sëmurë, Jonin.

Së bashku ata nisin të luajnë një lojë kompjuterike të re dhe të vështirë, të quajtur Kepler62, e cila është shumë e vështirë për t’u fituar.

Askush nuk e di se çfarë ndodh me ata që e kalojnë nivelin   apo nëse Kepler62 është thjesht një lojë. Ky është vetëm fillimi i një aventure mahnitëse.

Data sheet

ISBN9789928085955
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1