Reduced price! Leminga Ula – misteri i plazhit prej plastike View larger

Leminga Ula – misteri i plazhit prej plastike

Anna Casalis, Matteo Lupatelli A-008307

New product

Përshkrim i shkurtër

"Në emër të Mbretit Akull dhe të gjithë banorëve simpatikë të Veriut, unë, leminga Ula, betohem se do të bëj gjithçka për të mbrojtur natyrëm , këtu dhe kudo në botë. betohem se do të luftoj pa reshtur kundër atyre që e dëmtojnë! Jap fjalën time!" Libri është përkthyer mrekullisht nga Erion Kristo

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085771

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages120
ISBN9789928085771
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Kristo
I ri1