Ne kufijte e mallit dhe brenges View larger

Ne kufijte e mallit dhe brenges

Dorit Rabynian A-008425

New product

Përshkrim i shkurtër

Shkrimtarja e njohur izraelite Dorit Rabynian vjen për herë të parë në shqip me romanin "Në kufijtë e mallit dhe brengës", përkthyer nga Zana Harxhi Baroni. Një libër i vlerësuar me disa çmime! I përkthyer në tetëmbëdhjetë gjuhë! U ndalua përkohësisht në Izrael

992 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085832
Viti i botimit2022

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages298
ISBN9789928085832
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI paë
PërkthyesiZana Harxhi Baroni
RomanSagë&Histori
I ri1