Nuk keni pare gje akoma View larger

Nuk keni pare gje akoma

Stiven Butler, Stiven Lenton A-008724

New product

Përshkrim i shkurtër

Vazhdojnë aventurat në hotelin “S’ke çfarë sheh këtu”. Erdhi libri i dytë: “ Nuk keni parë gjë akoma”

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086006

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

 Pasi ka shpëtuar hotelin nga princi kukudh, Frenki Banister dhe klientët e hotelit “S’ke çfarë sheh këtu” mezi po presin të shijojnë pushimet verore të TROGMANAJ!

Por kur një stuhi dëbore ia beh (bashkë me një familje jetish) dhe në hotel vijnë një sërë klientësh të mistershëm, diçka e ligë duket se e pushton hotelin dhe qejfi i pushimeve duket se është gjëja e fundit që iu shkon në mend...

Mos harro librin e parë!

REVIEWS

‘Ky libër është kaq i mirë, sa pabesueshmërisht nuk do t’ju besohet!’

‘Argëtim i çmendur plot përbindësha me lezet e gjithë aventura’

Data sheet

ISBN9789928086006
Shtëpia botueseKepler 62
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Çikopano
I ri1