Fjalori im i pare i ilustruar shqip – anglisht – italisht View larger

Fjalori im i pare i ilustruar shqip – anglisht – italisht

Grup autorësh A-004542

New product

Përshkrim i shkurtër

Një fjalor argëtues dhe i dobishëm, në të njëjtën kohë, për të gjithë fëmijët dhe për ata prindër e mësues që dëshirojnë, që fëmijët e tyre të studiojnë një gjuhë të huaj.

More details

98 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994314287

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në fjalor janë zgjedhur fjalë që i përkasin jetës së përditshme, në familje, në shkollë, në shtëpi, në lojëra.

Çdo fjalë është e shoqëruar me ilustrime me ngjyra, gjë që e bën librin më tërheqës dhe më të lehtë për fëmijët, në mënyrë që ata të fiksojnë çdo fjalë në mendjen e tyre.

Mësoni duke u argëtuar me këtë fjalor!

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages168
ISBN9789994314287
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat16.5x23
PërkthyesiMeri Toçi