Fjalori im i pare i ilustruar shqip – anglisht – italisht Shiko më të madhe

Fjalori im i pare i ilustruar shqip – anglisht – italisht

Grup autorësh A-004542

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një fjalor argëtues dhe i dobishëm, në të njëjtën kohë, për të gjithë fëmijët dhe për ata prindër e mësues që dëshirojnë, që fëmijët e tyre të studiojnë një gjuhë të huaj.

Më shumë detaje

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994314287

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në fjalor janë zgjedhur fjalë që i përkasin jetës së përditshme, në familje, në shkollë, në shtëpi, në lojëra.

Çdo fjalë është e shoqëruar me ilustrime me ngjyra, gjë që e bën librin më tërheqës dhe më të lehtë për fëmijët, në mënyrë që ata të fiksojnë çdo fjalë në mendjen e tyre.

Mësoni duke u argëtuar me këtë fjalor!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe168
ISBN9789994314287
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat16.5x23
PërkthyesiMeri Toçi