Ngjyros dhe mesoj kafshet View larger

Ngjyros dhe mesoj kafshet

Grup autorësh JB0073

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria "Ngjyros dhe Mësoj" u jep mundësinë miqve tanë të vegjël të argëtohen duke ngjyrosur dhe duke ngjitur figura ngjitëse (stickers). Gjithashtu, kjo seri e mrekullueshme i fut fëmijët në një botë të madhe: nga numrat dhe shkronjat e deri te konceptet e ngjyrave dhe mrekullitë e natyrës.

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 99956 724 61

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages8
ISBN978 99956 724 61
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri