Trembëdhjetë arsye pse View larger

Trembedhjete arsye pse

Jay Asher BOT0020

New product

Përshkrim i shkurtër

"Nëse keni mundësi të lexoni vetëm një roman për këtë vit, ai duhet të jetë vetëm "Trembëdhjetë arsye pse". Është i trishtueshëm, i mrekullueshëm, të thyen zemrën por njëherësh edhe plot shpresë."

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001405

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbi librin

Klei Xhenseni kthehet nga shkolla në shtëpi dhe gjen një pako të çuditshme me emrin e tij mbi të. Brenda zbulon disa kaseta të regjistruara nga Hana Bejkeri, shoqja e shkollës dhe dashuria e tij e parë, e cila ka vrarë veten dy javë më parë.

Zëri i Hanës shpjegon se ka trembëdhjetë arsye pse i dha fund jetës. Klei është një prej tyre. Duhet të dëgjojë që ta kuptojë arsyen.Gjatë gjithë natës, Klei dëgjon dhe ajo që zbulon i ndryshon jetën... Përgjithmonë.

Nuk mund ta stoposh të ardhmen.

Nuk mund ta ndalosh të shkuarën.

Mënyra e vetme për të mësuar sekretin

... është të shtypësh Play

Data sheet

pages316
ISBN9789928001405
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
RomanMotivim&Vetëdije