Masha dhe ariu: Dita e recelit View larger

Masha dhe ariu: Dita e recelit

Grup autorësh A-002904

New product

Përshkrim i shkurtër

Dy personazhet më të dashura për fëmijë, Madha dhe ariu vijnë edhe përmes librit. “Dita e reçelit” - lexo dhe argëtohu me figura ngjitëse. Zbulo aventurat e reja të heronjve të tu të dashur.

More details

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216663
Viti i botimit2019

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Lexojini fëmijëve tuaj librin me personazhet më të preferuar të tyre, Mashën dhe Ariun. Nisni aventurat e Mashës dhe shokut të saj, ku të dy mësojnë dhe edukohen. Libri vjen i shoqëruar me figura ngjitëse që do të argetojnë vogëlushët e do t’i nxisin ata të zbulojnë aventurat e reja të heronjve më të dashur për ta.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages16
ISBN9789928216663
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini
I ri1