Vogëlushja e Hënës së Gjashtë Shiko më të madhe

Vogelushja e Henes se Gjashte ( Nina 1 )

Moony Witcher PE0146

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Vogëlushja e Hënës së Gjashtë” është vëllimi i parë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Aventurat e Ninës janë magjike pasi edhe personazhet janë të tillë, sidomos gjyshi Misha, një alkimist i famshëm. Me ndihmën e tij, Nina do të gjejë Hënën e Gjashtë

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995628383

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë përshkruhen aventurat e Ninës, personazhi kryesor, një vogëlushe trupimët dhe mendjemprehtë që trashëgon nga gjyshi i saj Misha, një alkimist me nam, aftësi magjike.

Falë një morie sendesh që gjyshi i le trashëgim, Nina do të arrijë të zbulojë Hënën e Gjashtë, një planet i përshkruar me aq mjeshtëri nga autorja.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe200
ISBN9789995628383
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani