Reduced price! Azouz Begag e bibliotekës dhe Gjahtarët e yjeve View larger

Azouz Begag e bibliotekes dhe Gjahtaret e yjeve

Azuz Begag MEP0025

New product

Përshkrim i shkurtër

“Nëse ke parë flori, e ke parë patjetër nëpër libra. Ka gjithë atë pasuri nëpër libra!”

More details

486 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN978-9928-08-335-7

360 Lekë

-10%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Azuz, “vocërraku” nga barakat e Chaabasë, u rrit shpejt. Për t’u treguar shokëve të tij se

është burrë, i ndjek ata në një vjedhje të pabesueshme të një biblioteke. Katër “Hajdutët

e bibliotekës” gjejnë një thesar të vërtetë: sa “shpella e Ali Babës ...”

Diku në pyll, dy vogëlushë zënë dy fllade ere, dhe disa yje...

Dy novela të ndjera që tregojnë ëndrrat dhe shpirtin e fëmijërisë.

“Nëse ke parë flori, e ke parë patjetër nëpër libra. Ka gjithë atë pasuri nëpër libra!”

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages96
ISBN978-9928-08-335-7
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiKostandin Pula
I ri1