Nina 6 View larger

Nina 6

Moony Witcher PE0055

New product

Përshkrim i shkurtër

“Nina dhe Fuqia e Absinthiumit” është vëllimi i gjashtë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Personazhi ynë rikthehet tek gjyshi, të cilit i kërkon sekrete të tjera: Po çfarë do të ndodhë me Ninën? Kë do të zgjedhë: Dashurinë apo alkiminë?....

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 37 3

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

More info

Nina u ndje e humbur. Kujtoi letrën e gjysh Mishës mbi sfidën, i cili, si zakonisht, e kishte vënë gishtin mbi plagë. Të sfidoje Terrin, do të thoshte të vrapoje drejt qëllimit pa u përkulur.

Ndjenja të ngatërruara i bashkoheshin me përgjegjësinë e mundjes së Karkonit dhe rikompozimit të vargut të artë para se Asgjëja të gëlltiste Gjithçkanë. Sekreti i Tenuerantes duhej mbajtur. Pastaj, ishte dhe një tjetër sfidë, një tjetër sekret. Ai i Livios dhe i këmbënguljes së tij të çmendur, me dashurinë false, me joshjen dhe ligësinë që minonin çdo siguri të pastër.

Mes dashurisë dhe alkimisë, kë të zgjidhte? A ishte tërheqja që ndinte për Livion, më e rëndësishme se dashuria për Çeskun?

Vogëlushja e Hënës së Gjashtë gjendej në një turbinë ndjenjash që ia thyenin forcën që i rridhte nëpër vena.

Data sheet

ISBN978 9928 175 37 3
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër