Perralla me yll dhe glob - Aventura e madhe e pinguinit te vogel

Grup autorësh JB0229

New product

Përshkrim i shkurtër

Ndiqni aventurën e pinguinit të vogël.

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240118

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages22
ISBN9789928240118
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Grupmosha e leximit4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 230 mm
PërkthyesiAnxhela Çikopani