Kur mami dhe babi harruan te ishin miq

BAO0088

New product

Përshkrim i shkurtër

Çfarëdo që të ndodhë, mami dhe babi im do të jenë prindërit e mi... dhe, për më tepër.... ata gjithmonë do të më duan mua.

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108785

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Prindërit e mi dikur ishin shumë miq dhe unë ndihesha e lumtur. Ne çdo gjë e bënim së bashku. Më pas, gjërat filluan të ndryshonin. Prindërit e mi ishin gjithnjë të mërzitur me njëri-tjetrin dhe vetëm grindeshin. Nisa të mendoja se ishte faji im që prindërit e mi nuk ishin më shokë; por tani e kuptoj se është më mire që secili të jetojë në shtëpi më vete.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108785
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years