Kujtoj qenin tim

BAO0082

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne lindim, jetojmë dhe pastaj vdesim. E njëjta gjë ndodh edhe me kafshët shtëpiake.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108846

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Libri "Kujtoj qenin tim" na njeh me dashurinë dhe gëzimin që kemi për një kafshë shtëpiake dhe më pas trajton përballjen me humbjen e saj, e cila është e dhimbshme për të gjithë familjen, por sidomos për fëmijët. Vdekja e kafshës shtëpiake është përgjithësisht, përvoja e pare kur fëmijët ndeshen me dukurinë e vdekjes. Një ndodhi kaq tronditëse shkakton te fëmijët një mori ndjenjash, të cilat ata nuk arrijnë ti kuptojnë dot. Ti lejosh fëmijët që të shprehin ndjenjat e inatit dhe të trishtimit është shumë e rëndësishme në procesin e shërimit të tyre shpirtëror.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108846
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years