Reduced price! Shoqja ime ka Sindromen Daun View larger

Shoqja ime ka Sindromen Daun

BAO0084

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër rrëfen historinë e dy vajzave që takohen në një kamp veror dhe zënë miqësi të ngushtë; pavarësisht se njëra prej tyre ka sindromën Daun.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108808

440 Lekë

-20%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Të dyja vajzat tregojnë se janë të afta të bëjë mire diçka dhe kjo e ndihmon secilën të kapërcejë frikën dhe vështirësitë, duke arritur sukses. Libri "Shoqja ime ka sindromën Daun" jep mesazhin se të gjithë fëmijët meritojnë tu jepen mundësi për të shfaqur të gjithë potencialin e tyre dhe për të krijuar marrëdhënie shoqërore afatgjata. Vetëm se duhen thyer disa nga kufijtë që ekzistojnë midis fëmijëve; çdo fëmije, në çfarëdo rasti, i pëlqen të arrijë të përkryerën, duke bërë më të mirën për veten.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108808
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years