A ke ndonje sekret

BAO0081

New product

Përshkrim i shkurtër

Sa mirë është të mbash një sekret... por nëse ky sekret të bën të ndihesh mirë ty dhe dikë tjetër.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108723

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ky është një sekret i mirë. Por, nëse ke ndonjë sekret që ty të mundon... një sekret që të shqetëson ose të frikëson... është më mirë tia thuash dikujt që ti i beson. Ndodh që të jetë pak e vështirë tia rrëfesh atë mamit, babit ose mësueses. Por, është mirë të bëhesh trim dhe tia thuash. Sapo ta bësh këtë, do të ndihesh më mirë.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108723
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years