Përralla me yll dhe glob - Aventura e madhe e pinguinit të vogël Shiko më të madhe

Perralla me yll dhe glob - Aventura e madhe e pinguinit te vogel

Grup autorësh JB0229

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ndiqni aventurën e pinguinit të vogël.

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët22
ISBN9789928240118

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët22
ISBN9789928240118
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 230 mm
PërkthyesiAnxhela Çikopani