Princeshat

Grup autorësh JB0127

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku vajzat e vogla do të njihen me princeshat e dtyre të dashura.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 597

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të gjitha princeshat më të bukura vijnë tek ju në një libër. Borëbardha, Hirushja, Arieli, të gjitha këto vijnë në dorën tuaj, gati për t’i plotësuar, për t’u njohur me historitë e tyre dhe për të plotësuar copëzat e figurave të tyre.

Të dhëna

Faqe18
ISBN978 999 56 41 597
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri