E drejta Sociale Evropiane dhe Nderkombetare

Sylvie Hennion, Muriel Le Barbier – Le Bris, Marion Del Sol BPA0008

New product

Përshkrim i shkurtër

Kapitulli paraprak – Burimet e të Drejtës Sociale Evropiane dhe Ndërkombëtare

More details

300 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789928415363

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 other products in the same category:

More info

Pjesa l

E drejta Social Evropiane dhe Ndërkombëtare e qarkullimit të lirë të personave:
I. Qarkullimi i personave.
II. Mbrojtja sociale e mobilitetit brenda Bashkimit Evropian.
III. Kuadri juridik i procedurave të vënies në dispozicion të punëmarrësve.

Pjesa ll

E drejta Social Evropiane dhe Ndërkombëtare e ndërmarrjes:
I. Cilësimi i kushteve të punës.
II. Përfaqësimi i personelit.
III. Mbrojtja e punëmarrësve në rast të ndryshimeve të ndërmarrjeve.

Data sheet

pages584
ISBN9789928415363
Shtëpia botuesePapirus
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri