Reduced price! Te behesh jurist i mire View larger

Te behesh jurist i mire

Eduard Halimi A-000761

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është libri i parë i Halimit, një libër profesional për juristët e rinj. Libri synon të përgatisë juristët e rinj, për tregun e ardhëshëm të punës, nëpërmjet të mësuarit, të menduarit, të shkruarit, të folurit si një jurist i mire me një praktikë ligjore me 120 kasuse e modele aktesh si t’i aplikoni në Korporatat më të mëdha, të Naftës, Bankave, Teknologjisë, Infrastrukturës dhe Energjisë.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313799

3 680 Lekë

-8%

4 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri vendos lexuesin në pozita të ndryshme proceduriale, në të drejtën penale, civile, administrative, tatimeve, doganave, pranë gjykatave shqiptare dhe ndërkombëtare. Libri synon aplikim i mbi 65 vendimeve të gjykatave shqiptare dhe të gjykatave ndërkombëtare, 30 kodeve, ligjeve dhe akteve normative si dhe 88 video informuese mbi fushat më të rëndësishme të së drejtës modern. Libri përbën një manual profesional për juristët e rinj.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages928
ISBN9789928313799
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1