Studime dhe Tekste Juridike Vol. 2 Shiko më të madhe

Vetëm online

Studime dhe Tekste Juridike Vol. 2

Zef Valentini FB0079

Libër i ri

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356942

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe412
ISBN9789994356942
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNdriçim Kulla/Dritan Thomollari