Reduced price! Permbledhje legjislacioni për subjektet tatimpaguese per tregtarët dhe shoqerite tregtare View larger

Permbledhje legjislacioni për subjektet tatimpaguese per tregtarët dhe shoqerite tregtare

Grup autorësh A-008476

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri përmbledh gjithë paketën e legjislacionit për Subjektet Tatimpaguese për Tregtarët dhe Shoqeritë Tregtare.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albjuris

1 840 Lekë

-8%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë