Kanuni i Leke Dukagjinit - botim anastatik

Át Shtjefën Gjeçovi FRA0031

New product

Përshkrim i shkurtër

Kanuni i Lekë Dukagjinit është botim anastatik, duke ruajtur me besnikëri botimin dhe tekstin origjinal të botimit të parë që ka përgatitur At Shtjefën Gjeçovi. Ky është një botim luksi dhe me çmim fantastik, duke qenë njëherësh një ndër botimet më të kërkuara në treg

51 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697310

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

Data sheet

pages180
ISBN9789995697310
Published year2013
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç