Nje surprize e kendshme Shiko më të madhe

Nje surprize e kendshme

Grup autorësh JB0123

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë që do u zhvillojnë fëmijëve tuaj aftësitë motorrike, të lexuarit dhe të dëgjuarit.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 191

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

27 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndërsa shfletoni librin, të vegjëlit tuaj do të rrëshqasin duart për të gjetur butonin që shoqëron me tinguj dhe muzikë, duke zhvilluar tek fëmija juaj aftësitë e të dëgjuarit, aftësitë motorrike dhe të lexuarit. Dëgjoni katër tinguj të ndryshëm, ndërsa luani me fëmijët tuaj.

Të dhëna

Faqe8
ISBN978 999 56 41 191
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri