Te shendetshem dhe ne forme ne cdo moshe View larger

Te shendetshem dhe ne forme ne cdo moshe

Ciro Vestita, Federica Alaura, Irene Gelli A-003904

New product

43 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
Fletët214
ISBN9789928084170
Viti i botimit2019

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët214
ISBN9789928084170
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRegel Rizaj
I ri1