Shqiperia mes Italise dhe Jugosllavise View larger

Shqiperia mes Italise dhe Jugosllavise

Umberto Nani A-004817

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Reklama
Fletët108
ISBN9789928455888
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët108
ISBN9789928455888
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryEuropa
I ri1