Reduced price! Dibra me syte e te huajve View larger

Dibra me syte e te huajve

Agron Tufa A-002714

New product

Përshkrim i shkurtër

"Një përmbledhje e autorëve të ndryshëm mbi historinë, arkeologjinë, kulturën dhe traditën dibranë, shoqëruar me një hyrje nga Agron Tufa.

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789995604127
Viti i botimit2008

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages324
ISBN9789995604127
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë