Historia e Dibres View larger

Historia e Dibres

Kristo Frashëri A-002690

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e Dibrës, e përftuar nga laboratori i njërit prej studiuesve më në zë, më prodhimtarë e të rëndësishëm të historiografisë së sotme kombëtare, vjen si një pasurim burimor në fushën e historiografisë dhe si një plotësim në historishkrimin shqiptar.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789995604820

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages620
ISBN9789995604820
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë