Skënderbue dhe Europa View larger

Skenderbue dhe Europa

Kristo Frashëri AKE0002

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Akademia e Shkencave
ISBN9789994390929
Viti i botimit2006

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages484
ISBN9789994390929
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryEuropa