Historia e Dibres Shiko më të madhe

Historia e Dibres

Kristo Frashëri A-002690

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e Dibrës, e përftuar nga laboratori i njërit prej studiuesve më në zë, më prodhimtarë e të rëndësishëm të historiografisë së sotme kombëtare, vjen si një pasurim burimor në fushën e historiografisë dhe si një plotësim në historishkrimin shqiptar.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789995604820

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe620
ISBN9789995604820
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë