Skënderbeu, jeta dhe vepra (SC) View larger

Skenderbeu, jeta dhe vepra (SC)

Kristo Frashëri TO0314

New product

Përshkrim i shkurtër

Histori e mirëfilltë e Skënderbeut, mbështetur në dokumente dhe materiale të shumta arkivore. Ndryshe nga historitë e tjera të shkruara për Skënderbeun, kjo është më e kompletuar dhe e sheh Heroin jo vetëm si udhëheqës të luftës çlirimtare, por edhe si nismëtar të shtetit shqiptar

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789992716274
Viti i botimit2002

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages580
ISBN9789992716274
Viti i botimit2002
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryAlbania