Cmim i reduktuar! Historia e Çamërisë. Një vështrim historik Shiko më të madhe

Historia e Camerise. Nje veshtrim historik

Kristo Frashëri UE0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim është cikli më i plotë në historinë fatkeqe të Çamërisë, peripecitë që ajo pati nga lashtësia deri në ditët tona. Libri ofron garanci, si studim shkencor falë bagazhit historik në lidhje me trajtimin e çështjes çame. Së dyti, si problem shkencor i historisë shqiptare dhe së fundi jepen të dhëna të sakta në trajtimin tepër të vështirë të problemit çam nga pikëpamja historiografike

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
ISBN9788888190567

960 Lekë

-20%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9788888190567
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë