Leximi dhe shkrimi View larger

Leximi dhe shkrimi

Zejnullah Rrahmani BEM0083

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri ka synim të jetë sa më praktik me teoritë. Libri prek në tri fusha: Leximin dhe Shkrimin e letërsisë dhe në Shkrimin pragmatik. Të tri fushat janë të patrajtuara në shkrimet teorike shqipe me metodologji të ktillë.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Faik Konica
ISBN9951050387

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri u dedikohet të gjithë atyre që mund të mësojnë, sadopak, prej tij, sidomos nxënësve, studentëve e mësuesve të letërsisë.

Data sheet

pages458
ISBN9951050387
Published year2003
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë