Reduced price! Enciklopedia e Gjeniut View larger

Enciklopedia e Gjeniut

Grup autorësh A-005181

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim special, i hedhur ne qarkullim nga Aeditions, eshte libri qe kane pritur gjenite e vegjel; I hartuar me ekspertizen me te fundit boterore ne fushen e pedagogjise, me informacionet me te fundit, ky liber njeheresh sherben edhe si nje test per femijet inteligjente.

More details

894 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287540
Viti i botimit2020

1 440 Lekë

-10%

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

A mund të gjeni lumin Amazona në hartën e botës?

Po malin Fuxhi? A mund të dalloni një anije vikinge nga një galerë?

A mund të dalloni një arkeopteriks, si dhe të gjeni ndryshimin mes një topi bejsbolli e një topi tenisi?

Jo?

Atëherë ky libër do t’ju ndihmojë. Lexoni faktet, provoni veten me më shumë se 50 pyetësorë.

Duke parë figurat e mrekullueshme dhe duke iu përgjigjur pyetësorëve, kaloni nga niveli i fillestarit te niveli i sfiduesit e pastaj tek ai i gjeniut!

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages192
ISBN9789928287540
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1