I ri Enciklopedia e Gjeniut Shiko më të madhe

Enciklopedia e Gjeniut

Grup autorësh A-005181

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim special, i hedhur ne qarkullim nga Aeditions, eshte libri qe kane pritur gjenite e vegjel; I hartuar me ekspertizen me te fundit boterore ne fushen e pedagogjise, me informacionet me te fundit, ky liber njeheresh sherben edhe si nje test per femijet inteligjente.

Më shumë detaje

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287540

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A mund të gjeni lumin Amazona në hartën e botës?

Po malin Fuxhi? A mund të dalloni një anije vikinge nga një galerë?

A mund të dalloni një arkeopteriks, si dhe të gjeni ndryshimin mes një topi bejsbolli e një topi tenisi?

Jo?

Atëherë ky libër do t’ju ndihmojë. Lexoni faktet, provoni veten me më shumë se 50 pyetësorë.

Duke parë figurat e mrekullueshme dhe duke iu përgjigjur pyetësorëve, kaloni nga niveli i fillestarit te niveli i sfiduesit e pastaj tek ai i gjeniut!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe192
ISBN9789928287540
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë