365 Pyetje dhe Pergjigje View larger

365 Pyetje dhe Pergjigje

Grup autorësh A-002754

New product

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Të gjitha pyetjet që bëjnë fëmijët tuaj, do të marrin përgjigje në këtë libër të jashtëzakonshëm!

Pse delfinët janë aq të shoqërueshëm?

Pse bie borë në dimër?

Pse disa lule kanë aromë dhe disa të tjera jo?

Pse macet bien gjithnjë në këmbë?

Pse balonat fluturojnë në ajër?

Pse janë të rëndësishëm satelitët meteorologjikë?

Pse ëndërrojmë?

Pse na bën mirë të luajmë sporte?

Pse ora nuk është njësoj në të gjitha vendet e botës?

Dhe shumë të tjera!"     

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages372
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë