Cmim i reduktuar! Shiko si është trupi i njeriut Shiko më të madhe

Shiko si është trupi i njeriut

Grup autorësh BOG0172

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Enciklopedi e përshtatur për fëmijë për të mësuar më shumë rreth trupit të njeriut.

Ilustrime të kënshme shumëngjyrëshe.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët16
ISBN9789994368427

808 Lekë

-15%

950 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbi tokë jeton një shumëllojshmëri e jashtëzakonshme qeniesh njerëzore, të gjithë të njëjtë e megjithatë shumë të ndryshëm. Kjo është pasuria e madhe e njerëzimit.

Është e rëndësishme të kujdesemi për trupin tonë: kur jemi mirë ndjehemi plot me energji dhe vitalitet dhe mund të jetojmë në harmoni me të tjerët.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët16
ISBN9789994368427
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë