Një natë tek Luiza View larger

Nje nate tek Luiza

Arbër Ahmetaj SB0071

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN978-9928-4241-9-8

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gruaja quhej Luiza dhe vinte nga Islanda. E kisha njohur në një séancë nënshkrimesh, ku ajo kishte shërbyer verë, buzëqeshje dhe kartëvizita për pjesëmarrësit. Po, kishte pranuar t'I jepte një dorë ndihme librares që organizonte mbremjen për mua, me kusht që të mund të shperndante kartëvizitat, ta bënte të njohur shërbimin e saj, masazhin indian.

Data sheet

pages182
ISBN978-9928-4241-9-8
Published year2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë