Ëndërr amerikane Shiko më të madhe

Enderr amerikane

Viktor Canosinaj BVC0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një familje shqiptore me origjinë nga fshati, prindërit dhe dy fëmijë odoleshentë, emigrojnë në SHBA, ku ndeshen me një sërë vështirësish dhe problemesh, të cilat duhen kapërcyer. Në romon trajtohet fenomeni i bulling-ut, i përhapur edhe në shkollot tona. Po
ashtu një vend të spikatur zënë edhe marrëdhëniet fëmijë-gjyshër, të cilat në ditët tona po kalojnë një krizë.

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët215
ISBN9789928431608

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët215
ISBN9789928431608
Titulli origjinalViktor Canosinaj
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri